ICQRAJA NEWSLETTER No 28 (ljudi smo, dogovorit cemo se)

[Dej of d dej]

Ponedjeljak 23.10.2000.

[Novosti]

Ljudi, u nas pravo hladno, jutros u skoli kad smo bili, bilo je 3C, evo ja
sam grijalicu nahajco (i lamija je :))),...
Danas nam je bio crn dan u skoli, al se sve dobro zavrsilo tako da sam danas
happy....

[Song of d dej]

Evo Zaklecu se - Bijelo Dugme

Nosite, ovu pjesmu zadnji put,
u jednu ulicu kraj rijeke,
zauvijek zabranjenu, samo za moje korake... (mrsko mi dalje kucat)

[Ivent of d dej]

Naspavo sam se!, u zadnja dva dana sam se naspavao ko sto nisam od pocetka
skolske godine...
sumaher je pobijedio u maleziji, tako da je Ferrari osvojio i klubsku ( b
ili p??)  titulu... (lamija, eno pretece nas jordan :))))

[Vedr of d dej]

see Novosti


[Vic of d dej]

- "I, kakav je bio kontrolni?", upita tata Muju kad se vratio iz skole.
- "Tezak, ali sam se trudio!"
- "Dakle, rijesio si svih 5 zadataka?"
- "Da, osim prva 3 i zadnja 2."

(ovako sam ja uradio danas kontrolni iz  matematike :)))

[Cosak]

A ljudi jest fino, naspavat se... i zaboravio sam kako je....
da vas napomenem, u srijedu je Dindziju rodjendan....
U gorazdu je pravo dobro bilo :)))

Danasnji ICQRAJA newsletter potpisuje: Bajramovic Dino

Copyright (c) ICQRAJA team